مبلشویی ممتاز در اصفهان

بردن لکه از انواع پارچه مبل

پاک کردن لکه مبلمان چرمی 

شست‌وشوی مبلمان چرمی کمی با مبلمان پارچه‌ای فرق دارد . قبل از شروع شست‌وشو، ابتدا آن را گردگیری کنید تا کثیفی‌ها روی مبل پخش نشود. سپس مبل را با برس نرم جاروبرقی جارو کنید، اما این کار را محکم انجام ندهید تا روی چرم را خراش ندهید . بعد روی آن را چک کنید تا در صورت وجود لکه، آن را با دستمال مرطوب تمیز کنید. اگر لکه سختی روی چرم مبل ریخته باشد، آن را به آرامی با صابون بشویید، اما آب زیادی استفاده نکنید .


مبلشویی ممتاز معتبر ترین و مجرب ترین مبلشویی در شهر اصفهان است .اگر سوال دارید که کدام مبل شویی ارزان تر است با ما تماس بگیرید و از قیمت های ما مطلع شوید .

مبلمان پارچه‌ای

یکی از بهترین راه‌ها برای از بین بردن لکه‌های به وجود آمده روی مبل، استفاده از محلولی دست‌ساز است. قبل از هر کار، اول با جاروبرقی خاک‌های مبل را بگیرید. یک قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی را با سرکه سفید، جوش شیرین و آب گرم مخلوط کنید. ترکیب جوش شیرین و سرکه معجزه می‌کند و سخت‌ترین لکه‌ها را هم از بین می‌برد. سپس پارچه‌ای مرطوب را به این محلول آغشته کرده و روی لکه بکشید. از زیاد کشیدن روی پارچه خودداری کنید، زیرا ممکن است بافت و رنگ پارچه آسیب ببیند.

مبلشویی ممتاز در سراسر اصفهان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است .

فقط قبل از استفاده، این محلول را روی گوشه‌ای از پارچه مبل امتحان کنید تا مطمئن شوید رنگ پارچه را از بین نمی‌برد. پس از تمیز کردن، با پارچه‌ای مرطوب، روی آن ناحیه را تمیز کنید تا اثری از محلول شست‌وشو نماند. آنگاه با پارچه‌ای خشک، رطوبت آن را بگیرید تا به مرور خشک شود

مبلشویی ممتاز در اصفهان با کادری مجرب و به روز ترین دستگاه ها مبلمان شما را شستوشو میدهد.

از بین بردن انواع لکه از روی مبل

پاک کردن لکه آب روی مبل

لکه آب روی مبل میتواند به‌دلایل مختلف و بالا بودن میزان املاح آب به وجود بیاید . اولین راه شما استفاده از آب برای پاک کردن لکه آب است! البته آبی که با آب ریخته شده روی مبل متفاوت بوده و املاح کمتری داشته باشد. پارچه را با آب مرطوب کنید و روی لکه مبل بکشید.

اگر این روش برای از بین بردن لکه آب روی مبل پاسخگو نبود، می‌توانید از محلول الکل و نمک برای لکه بری مبل استفاده کنید. بعد از پاک کردن لکه‌ها روی آنها دستمال نم‌دار و سپس دستمال خشک بکشید.

اگر بعد از انجام اینکار هم ردی از لکه آب روی مبل باقی ماند (هرچند احتمال آن بسیار کم است)، با یک شوینده ملایم لکه مبل را پاک کنید.

اگر به دنبال یک مبلشویی هستید که مبلمان شما را سالم و تمیز به شما تحویل بدهد ،حتما مبل شویی ممتاز را انتخاب کنید.

از بین بردن لکه چربی از روی مبلمان

‌ لکه چربی به ‌راحتی از روی مبل چرم به‌خاطر جنس آن پاک می‌شوند. اما برای پاک كردن لكه از روی مبل پارچه ای می‌توانید یک کاغذ خشک کن را روی لکه قرار دهید و اتوی داغ را روی آن فشار دهید تا لکه مبل پاک شود. دقت داشته باشید در زمان لکه بری مبل، اتو مستقیما روی مبل قرار نگیرد.

پاک کردن و بردن لکه جوهر خودکار

یکی از معمول‌ترین لکه‌هایی که روی مبل‌ها ایجاد می‌شود، لکه‌های جوهر خودکار است. برای از بین بردن آن ابتدا پارچه مبل را خیس کرده، نمک روی آن ریخته و با پنبه آن را تمیز کنید. علاوه بر این می‌توانید از ترکیب آمونیاک و گلیسیرین استفاده کنید و پس از آن مبل را با آب و پودر دستی بشویید.

بهترین مبل شویی در اصفهان مبلشویی ممتاز

محلول تمیز کننده لکه چای از روی مبل

2 قاشق چایخوری شوینده

1 فنجان آب سرد

بطری اسپری

دستمال کاغذی یا پارچه نمدار

شوینده و آب را در بطری اسپری مخلوط کرده و تکان دهید. محلول را روی لکه اسپری کرده و با دستمال لکه را بمالید. سپس بگذارید تا در هوای آزاد خشک شود.


مبلشویی ممتاز در اصفهان


اشتراک گزاری
2468
مشاهده


;