مبلشویی ممتاز در اصفهان

مبلشویی ممتاز اصفهان

حتما شما هم یادتان می آید که تا چند سال پیش روی مبل ها پارچه سفید میکشیدند ، چون دغدغه خانوم ها فقط تمیزی و درخشان بودن مبلمانشان بود و برای اینکه مبلمان منزلشان کثیف نشود و شستوشوی آن در منزل کار بسیار سختی بود ،این کار را انجام میدادند.
این‌روزها با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از شست‌شوهای مکانیزه، کار راحت شده است و شما می توانید به‌راحتی و با خیال راحت، شست‌شوی مبلمان‌تان را به دست مراکز مبل شویی که این کار را با تخصص بالا انجام میدهند بسپارید.

تفاوت دستگاه شستشو مبل در تمیزی

ما در مبلشویی ممتاز فقط برای تمیز کردن مبل های شما نیامدیم ، بلکه سلامت و رضایت شما عزیزان در اولویت ما قرار دارد، ما از به روز ترین دستگاه ها و مرغوب ترین مواد برای شستوشوی مبلمان شما استفاده میکنیم .
برای ثبت سفارش در قالیشویی ممتاز چه به صورت اینترنتی و چه به صورت تلفنی تماس گرفته و سفارش خودتان را ثبت کنید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن به منزل شما آمده و بهترین شستوشو را برای شما انجام دهند .

مبلا شویی معتبر در اصفهان

مبل شویی در منزل چگونه انجام میشود؟

در ابتدا سطح مبلمان را با فرچه و مواد شوینده به طور کامل میشویند ،این کار حدود یک ربع تا نیم ساعت زمان میبرد . در مرحله آخر با استفاده از دستگاه های مکانیزه و جدید که کارشان مکش آب با قدرت بالاست کف و یا آبی که روی سطح مبلمان است را جمع میکنند .


مبلشویی ممتاز در اصفهان


اشتراک گزاری
3362
مشاهده


;