طریقه مبل شویی با دستگاه

طریقه شستن مبل ها با دستگاه

شستن مبل با دستگاه توسط یک دستگاه مکانیزه انجام میشود ، که جهت نظافت و شستشوی انواع مبل طراحی شده است. در این دستگاه مخازن آب تمیز و آب کثیف جدا از هم قرار دارند و یک کمپرسور به منظور تولید کف و یک موتور مکنده قدرتمند دو یا سه مرحله ای جهت مکش آلودگی ها در دستگاه وجود دارد.برخی از مدل های این دستگاه به سیستم گرمایش مجهزند که میتوانند کف با درجه حرارت بالا تولید کنند و کیفیت شستشوی مبل را افزایش می دهند زیرا آب گرم و یا فوم گرم از توانایی بالایی در حل کردن چربی ها و آلودگی های الکترواستاتیک برخوردار هستند.

مهم ترین ویژگی دستگاه

  از مهم ترین ویژگی  دستگاه شستشوی مبل تولید فوم (کف) است که به دلیل داشتن چگالی کم روی سطوح باقی می ماند. کف تولید شده توسط کمپرسور غلظت بالایی دارد که به علت قدرت پاک کنندگی بالا باعث شستشوی قدرتمند سطوح می شود و از نفوذ آب به داخل مبل جلوگیری می کند. این فوم به خوبی آلودگی ها را در خود حل می کند و با استفاده از قدرت مکش دستگاه مبل به سرعت خشک می شود.

چرا شستشوی مبل با دستگاه های مخصوص مبلشویی بهتر است انجام شود؟

تجربه  به ما نشان داده است اشتباه رایجی که خیلی ها مرتکب آن میشوند  شستشوی مبل با وسایل ابتدایی مانند  شامپو فرش و فرچه دستی است. چرا که با  این کار،کف و آب و چرک،داخل داخل فوم و ابر مبل باقی مانده و پس از خشک شدنِ پارچه،لکه ها و سفیدک ها بالا می آیند که نه تنها مبل تمیز نمیشود بلکه از قبل نیزحالت بدتری پیداکرده و باعث چرک مردگیِ مبل میشود.

اما با دستگاه های مخصوص مبلشویی و مواد شوینده و  لکه بر مخصوصِ مبل و بافت فوم مانند مواد،باعث تمیزی و درخشندگیِ رویه ی مبل شده و کفِ استفاده شده با دستگاه مکندهٔ مخصوص ازمبل خارج شده وبعد از خشک شدن هیچ رد سفیدک، یا آب، یا چرک و  کثیفی باقی نمی ماند.
پیشنهاد ما این است که حتی اگرمبل  هایتان را دیربه دیرشستید اشکالی ندارد ولی حتما از دستگاه ومکنده مخصوص مبلشویی استفاده کنید


طریقه مبل شویی با دستگاه


اشتراک گزاری
1937
مشاهده


;