نکات خوب برای خریدارن فرش که باید بدانند

قالیشویی ممتاز اصفهان

قالیشویی ممتاز در اصفهان مجری انواع خدمات مربوط به فرش ماشینی و فرش دستباف از قبیل خرید و فروش فرش، شستشو، مرمت و رفوی فرش و غیره در این مقاله اطلاعاتی را در مورد خرید فرش برایتان فراهم کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با استفاده از بخش تماس با ما با کارشناسان ما تماس گرفته و با آن‌ها مشورت کنید. خدمات متنوع ما را می‌توانید در بخش خدمات مشاهده کنید. برای آگاهی از سایر موارد نیز می‌توانید به صفحه اول وب سایت ما مراجعه کنید.

منتظر دریافت نظرها و پیشنهادهای سازنده شما هستیم.

 


هنگامی که نوبت به خرید فرش می‌رسد، انواع گسترده‌ای از آن وجود دارند که می‌توانید انتخاب کنید. برای خرید فرش می‌توانید هزینه کم یا زیادی صرف کنید، اما گاهی اوقات فروشنده‌ها هزینه‌هایی بیش از ارزش واقعی فرش از شما خواهند گرفت. برچسب مشخصات فرش که احتمالاً روی همه فرش‌ها وجود دارد، می‌تواند اطلاعات زیادی در مورد کیفیت فرش در اختیارتان بگذارد. از میان سایر موارد،  به موارد دیگری مانند تراکم پرز، الیافی که فرش از آن‌ها بافته شده است و کارهای ویژه‌ای که روی آن انجام شده‌اند، اشاره می‌کند. هنگامی که به فرش نگاه می‌کنید، می‌خواهید ارزش واقعی آن را بدانید و این اطلاعات می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

 

خرید قالی

چند نکته مهم برای خرید فرش

 

برچسب مشخصات فرش

هنگام خرید فرش بهتر است مراقب فروشگاه‌ها باشید که نمونه‌های بدون برچسب فرش را به شما نشان ندهند، این بدان معناست که برچسب‌ها را بنا به دلایلی کنده‌اند. اگر فرش برچسب نداشته باشد، معنایش آن است که فروشنده می‌خواهد چیزی را ندانید. فرش‌ها کیفیت‌های متنوعی دارند؛ بنابراین، هنگام خرید فرش مطمئن شوید که می‌دانید فرش مورد نظرتان از چه موادی ساخته شده است و نیز سایر اطلاعات مهم مربوط به آن.

  خرید  فرش

نوع فرش

یکی دیگر از نکات مهم خرید فرش آن است که علاوه بر نحوه بافت فرش، باید تصمیم بگیرید که فرشی را می‌خواهید که فقط قسمتی از کف اتاق را بپوشاند یا یک فرش دیواربه‌دیوار می‌خواهید. بااینکه فرش دیواربه‌دیوار هم ظاهری مرتب دارد و هم بادوام است، فرشی که قسمتی از کف را می‌پوشاند، احساس بهتری خواهد داشت. این فرش‌ها بیشتر افرادی را به خود جذب می‌کنند که می‌خواهند اثاث خانه خود را به‌طور مکرر جابجا کنند یا خانه خود را عوض می‌کنند. اگر به دنبال یک فرش کمتر متعارف مانند فرش‌های عتیقه هستید نیز این فرش برایتان مناسب است، اما برای خریدشان باید به فروشگاه‌هایی بروید که در این زمینه تخصص دارند. از طرف دیگر، اگر فرشی می‌خواهید که کل فضای کف اتاق را بپوشاند و قصد دارید مدتی طولانی از آن استفاده کنید، شاید فرش دیواربه‌دیوار بهترین انتخاب باشد.

 


رنگ فرش

یکی دیگر از نکات مهم در خرید فرش رنگ آن است. رنگ فرش اهمیت زیادی دارد و حتی یک تفاوت جزئی در رنگ می‌تواند بر نمای آن در منزلتان تأثیر زیادی بگذارد. به یاد داشته باشید ظاهر فرشی که در منزل پهن می‌کنید، با آنچه در نمایشگاه دیده‌اید، یکسان نیست. شرایطی که در فروشگاه فراهم است، در بیشتر وقت‌ها ظاهر فرش را تیره‌تر نشان می‌دهند. زمانی که می‌خواهید در مورد انتخاب رنگ فرش تصمیم بگیرید، باید اولویت‌های خودتان را در نظر بگیرید و نیز روشی که اثاثیه را در منزل چیده‌اید و حتی رنگ دیوارها. وقتی به فرش‌ها نگاه می‌کنید، باید مطمئن شوید همان‌طور که در فروشگاه دیده‌اید، خوب به نظر می‌آید. یکی از بهترین روش‌ها برای خرید فرش مناسب آن است که چند نمونه را به منزل ببرید و با شرایط آنجا مطابقت دهید و سپس انتخاب کنید.

 

 خرید و فروش قالی

 

سخن آخر

فرش به‌عنوان یکی از قسمت‌های هر خانه‌ای اهمیت زیادی دارد، بنابراین، برای خرید فرش مطمئن شوید که ابتدا همه کارهای منزلتان را انجام داده و تمام جوانب را در نظر گرفته‌اید تا بتوانید با حوصله و دقیق انتخاب کنید. شاید بخواهید یک فرش تزئینی اما بادوام انتخاب کنید که برای یک جای پر رفت‌وآمد مناسب باشد. اگر توصیه‌های ما برای خرید فرش را به‌خوبی دنبال کنید، از آن‌ها نتیجه خوبی خواهید گرفت.

  

نکات خوب برای خریدارن فرش که باید بدانند


اشتراک گزاری
3493
مشاهده
برچسب
خرید فرش دستباف خرید فرش ماشینی فرش دستباف مراقبت از فرش مقالات آموزشی اصول انتخاب فرش برای دکوراسیون منزل انتخاب فرش مناسب انتخاب فرش مناسب برای خانه انتخاب فرش مناسب دکوراسیون انتخاب مناسب ترین فرش برای بخش های مختلف خانه بهترین فرش ماشینی کدام است؟ پیش از خرید فرش ماشینی چه مواردی را باید بدانیم؟ توصیه هایی برای انتخاب یک فرش مناسب چطور فرش مناسب دکوراسیون خونه انتخاب کنیم؟ قالیشویی معتبر در اصفهان چگونه فرش ایرانی و با کیفیت را تشخیص دهیم؟ چگونه یک فرش متناسب با دکوراسیون مان انتخاب کنیم؟ بهترین قالیشویی در اصفهان به کدام قالیشویی فرشم بدم بشوره چگونه یک فرش مناسب انتخاب کنیم چند سوال مهم در مورد فرش که باید پاسخ آن را بدانید! چند نکته مهم در مورد خرید فرش چه فرشی برای چه دکوراسیونی خرید فرش خرید فرش به سبکی نو خرید فرش دستباف خرید فرش دستبافت گونه خرید فرش ماشینی خرید و قیمت فرش دستباف معتبر ترین خریدار فرش کیست خرید و قیمت فرش ماشینی راهنمای انتخاب و خرید فرش دستباف خریدار فرش دست دوم راهنمای خرید فرش راهنمای خرید فرش با همه ریزه کاری‌ها راهنمای خرید فرش ماشینی راهنمای خرید فرش ماشینی درجه یک راهنمای خرید فرش ماشینی مشخصات یک فرش خوب چیست؟ راهنمای خرید فرش مرغوب راهنمای خرید قالی و فرش راهنمای خرید و فروش فرش راهنمای گام به گام خرید فرش راهنمایی خرید فرش روشهای انتخاب یک فرش مناسب سایز و رنگ مناسب فرش برای دکوراسیون سوال مهم در مورد فرش که باید پاسخ آن را بدانید! فروش اینترنتی فرش فروش اینترنتی فرش دستباف فروش اینترنتی فرش ماشینی فروش اینترنتی فرش و تابلوفرش فروشگاه فرش و تابلو فرش قبل از خرید فرش ماشینی حتما مطالعه کنید کدام فرش ایرانی مناسب دکوراسیون منزل شماست؟ مشاوره رایگان خرید فرش ماشینی نکات مهم در خرید فرش نکات مهم هنگام خرید فرش نکات مهمی که قبل از خرید فرش باید بدانید نکاتی در خصوص انتخاب فرش مناسب برای دکوراسیون منزل نکاتی که باید قبل از خرید فرش بدانید نکته در انتخاب فرش مناسب برای منزل هنگام خرید فرش یک کارشناس فرش باشید بهترین کارشناس فرش کارشناس آنلاین فرش کدام فرش دستبافت بهتر است خرید و فروش فرش در اصفهان اصفهان


;