پاک کردن لکه قطره آهن از روی فرش

ممکن است در یک روز خوب بهاری وقتی دارین سعی میکنین آینده فرزندتان را بسازید و مراقب سلامتی آن باشید. قطره آهنی که سعی میکنید به فرزندتان بدهید و فرزندتان آن را نمیخورد بخاطره مزه و بوی بدی که میده و کودک شما تکان میخورد روی فرش ریخته شود یا ممکن است هنگام تمیز کردن یخچال به اشتباه شیشه قطره آهن از دست شما افتاده و روی فرش بریزد. به زودی لکه قهویی رنگی و لکه زشتی روی فرش شما نقش میبیند.

 

مواد شوینده قالی

 

راه حل های زیادی به ذهن شما میرسد
تعویض فرش یا پاک کردن این قطره دوتا از بهترین راه حل ها هستن
ما اینجا هستیم تا توی مورد دوم به شما کمک کنیم و چند راه کار ساده به شما آموزش بدیم با ادامه آموزش با ما همراه باشید

 

 

 

با لیموترش لکه آهن را از روی فرش پاک کنید:

مقداری آب لیمو ترش را روی لکه بریزید و بگذارید چند دقیقه بماند و سپس آن را چند بار بشویید یا یک دستمال خیس روی آن بکشید تا لکه برود. چنان چه لکه پا بر جا ماند کمی پودر لکه بر روی آن بریزید و طبق دستور روی قوطی عمل کنید. تا لکه کاملا از سطح فرش شما پاک شود ودوباره فرش شما به زیباییی خود برگردد.

 

 

 

استفاده از ماست برای پاک کردن لکه آهن ازروی فرش:

اگر در منزل خود لیموترش نداشتید اصلا نگران نباشید میتوانید از ماست استفاده کنید تجربیات برخی از مادران نشان داده استفاده از ماست میتواند تا حد زیادی لکه حاصل از قطره آهن را از فرش پاک کند. زمانی که قطره آهن روی فرش بریزد ایجاد لک های قهوه ای روی آن میکند بهتر است در صورتی که با این مشکل مواجه شدید فورا همان موقع که قطره روی فرش میریزد این کار را انجام دهید روی لکه کمی ماست بمالید و بگذارید چند دقیقه بماند و سپس شستشو دهید. اگر نمیتوانید که فرش را بشویید با یک قاشق تمام ماست ها را بردارید از روی لکه و با یک دستمال مرطوب چند باری روی لکه بکشید تا پاک بشود

 

از بین بردن لکه روی فرش

 

با جوش شیرین لکه آهن را از روی فرش پاک کنید:

اگرخیلی قطره آهن روی فرش ریخته اید و با هیچ کدام از راه حل های بالا پاک نشد این راه آخر را انجام دهید 100درصد عمل آن را خواهد دید میتوانید کمی جوش شیرین را روی لکه بریزید جوری که لکه ها پیدا نباشند و بعد از چند دقیقه فرش را شستشو دهید تا لکه پاک شود.

 

اگر به دنبال بهترین قالیشویی در اصفهان هستید روی این لینک کلیک کنید


از بین بردن لکه قطره آهن

 

اگر خودتان نتوانستید که لکه را از روی فرش پاک کنید یا جایی برای شستشویی فرش ندارید قالیشویی ممتازیکی از خدماتی است که امروزه در خدمت مردم آپارتمان نشینی که دسترسی به حیاط یا پشت بام ندارند، قرار گرفته است با شستن فرش های شما با دستگاه های جدید که دارای بالاترین استانداردهای قالیشویی در جهان هستند و هیچ گونه آسیبی به فرش های جدید، قدیمی و حتی عتیقه شما نمی رساند در خدمت رسانی شما در کمترین زمان و تحویل درب منزل


پاک کردن لکه قطره آهن از روی فرش


اشتراک گزاری
4116
مشاهده


;