قالیشویی اصفهان مبل شویی در اصفهان 03133336768 مبلشویی ممتاز در اصفهان شستن مبل در خانه برترین مبلشویی و قالیشویی در اصفهان مبلشویی ممتاز در اصفهان

مبلشویی ممتاز در اصفهان

1399/07/08
مبلشویی ممتاز در اصفهان

مبلشویی ممتاز اصفهان

حتما شما هم یادتان می آید که تا چند سال پیش روی مبل ها پارچه سفید میکشیدند ، چون دغدغه خانوم ها فقط تمیزی و درخشان بودن مبلمانشان بود و برای اینکه مبلمان منزلشان کثیف نشود و شستوشوی آن در منزل کار بسیار سختی بود ،این کار را انجام میدادند.
این‌روزها با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از شست‌شوهای مکانیزه، کار راحت شده است و شما می توانید به‌راحتی و با خیال راحت، شست‌شوی مبلمان‌تان را به دست مراکز مبل شویی که این کار را با تخصص بالا انجام میدهند بسپارید.

تفاوت دستگاه شستشو مبل در تمیزی

ما در مبلشویی ممتاز فقط برای تمیز کردن مبل های شما نیامدیم ، بلکه سلامت و رضایت شما عزیزان در اولویت ما قرار دارد، ما از به روز ترین دستگاه ها و مرغوب ترین مواد برای شستوشوی مبلمان شما استفاده میکنیم .
برای ثبت سفارش در قالیشویی ممتاز چه به صورت اینترنتی و چه به صورت تلفنی تماس گرفته و سفارش خودتان را ثبت کنید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن به منزل شما آمده و بهترین شستوشو را برای شما انجام دهند .

مبلا شویی معتبر در اصفهان

مبل شویی در منزل چگونه انجام میشود؟

در ابتدا سطح مبلمان را با فرچه و مواد شوینده به طور کامل میشویند ،این کار حدود یک ربع تا نیم ساعت زمان میبرد . در مرحله آخر با استفاده از دستگاه های مکانیزه و جدید که کارشان مکش آب با قدرت بالاست کف و یا آبی که روی سطح مبلمان است را جمع میکنند .


شستن مبل در خانه

1399/07/07
شستن مبل در خانه

طریقه شستن مبل ها در منزل

سه روش برای شستن مبل ها در خانه وجود دارد:

1. روش اول : شستن مبل ها با استفاده از محلول آب ولرم و شامپو است ،به این طریق که شما پس از آماده کردن محلول یک اسفنج بزرگ آوده آن را آغشته به محلول کنید و به پارچه مبل بکشید و در آخر یک ابر خیس دیگر بردارید روی آن بکشید تا کف آن برود .

شستشو مبل با دستگاه در خانه

2. روش دوم : شستوشوی مبل ها با اسفاده از بخار شوی است ، با بخارشوی مبلمان شما کاملا تمیز میشود

شستشو مبل با دستگاه به روز

3. روش سوم : سپردن شستوشوی مبلمان به مبلشویی ها که این کار را کاملا تخصصی و با دستگاه های به روز و مرغوب ترین مواد این کار را انجام میدهند
از جمله این مراکز، مبل شویی ممتاز در اصفهان است که در سراسر اصفهان همه روزه با سرویس رایگان در اسرع وقت در خدمت شماست.برترین مبلشویی و قالیشویی در اصفهان

1399/07/01
برترین مبلشویی و قالیشویی در اصفهان

راحت ترین روش تمیز کردن مبلمان در منزل

 

در ابتدا روی قسمت  چوبی مبل را  دستمال بکشید که اگر گرد و غباری روی آن ها نشسته است پاک شود. سپس سری مخصوص جارو زدن مبلمان را به جاروبرقی وصل کنید و آن روی مبل و درزهای آن را جارو بکشید.

اگر کوسن یا نشیمن مبلمان تان جدا می شود پارچه های آن را در بیاورید و در داخل ماشین لباسشویی بیاندازید و با آب سرد بشویید و بعد از خشک شدن وصل کنید. اگر جدا نمی شوند حتما از شامپو فرش استفاده کنید.

در مرحله بعد شامپو فرش را با مقداری آب گرم مخلوط کنید و با اسفنجی نرم کف آن را روی پارچه مبلمان بکشید، با مکنده بخارشو فورا روی کف ها بگیرید تا خشک شود اگر بخارشو نداشتید با حوله ای تمیز، حوله ای که از رنگ ندادن آن مطمئن هستید روی کف ها بکشید و کف ها را پاک کنید.

از تمیز شدن مبلمانتان اطمینان حاصل کنید اگر تمیز نشده بود دوباره این کار را تکرار کنید، مبل ها را از پشت پنجره در آفتاب قرار بدهید تا زودتر خشک شوند. مبل هایی که شامپو فرش کشیده اید هرگز در هوای آزاد قرار ندهید زیرا سریع گرد و غبار و کثیفی را به خود جذب می کنند.

 


مبلشویی ممتاز در اصفهان

1399/06/31
مبلشویی ممتاز در اصفهان

مبلشویی ممتاز در اصفهان

مبلشویی ممتاز همه روزه در خدمت شما عزیزان است

ارائه خدمات در اسرع وقت به تمام نقاط اصفهان

آدرس

اصفهان: خانه اصفهان میدان ماه فرخی خیابان امید قالیشویی و مبلشویی ممتاز

تلفن

03133336768

03133700004

03133700008